ACTUM Digital CZ

ACTUM je společnost, která navrhne digitální strategii a technologické řešení na základě obchodních cílů klienta. Designujeme a implementujeme technologie pro personalizovaný a konzistentní zákaznický zážitek na všech zařízeních jako jsou počítač, mobil, tablet, ale také hodinky, televize, automobil nebo virtuální realita.

Conrad electronic

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 95 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

Microsoft

Stáhněte si Visual Studio 2019 – produktivní, moderní a inovativní integrované vývojové prostředí.

RMedia

Spolupráce trvající 10 let v rámci které došlo ke zrodu několika projektů a nesčetně nabídkám na výběrová řízení s úspěšně realizovanými projekty.

Havex Auto

Přinášíme proto našim zákazníkům jedinečný produkt HAVEX-auto SAFETER, s kterým můžete nerušeně v noci spát

O2 Media

Unikátní informace o zákaznících a jejich chování v digitálním světě. Hodnotná data telekomunikačního operátora. Pokročilé modelování a profilování uživatelů. Vysoce efektivní kampaně.

UPC Business

Naším posláním je přinášet našim zákazníkům možnost připojení se do digitálního světa, objevovat ho a volně se v něm pohybovat. Jsme největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu.

Vodafone

Objevte balíček neomezených tarifů, mobilních dat a internetu na doma za skvělou cenu. Ušetřete až 20 000 Kč za 2 roky.